Oficjalna Strona MKS Ina Goleniów
Pierwszy zimowy sparing. Wysoka wygrana z Unią Dolice
Po zajęciu 3. miejsca w Memoriale im. Zygmunta Kopaczewskiego, goleniowianie na dobre rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. W pierwszym sparingu biało-zieloni zmierzyli się z Unią Dolice (wojewódzka okręgówka) i wygrali to spotkanie 6:2 (2:2), a bramki dla Iny strzelali Banachewicz, Szymfeld i Mojsiewicz x4.  Pierwszą połowę od mocnego uderzenia rozpoczęła Ina. W 4 minucie Banachewicz po akcji prawą stroną wyprowadził goleniowian na prowadzenie, choć jego strzał powinien wybronić golkiper przyjezdnych. 5 minut później było już 2:0 - akcję Jarząbka pewnie wykończył Szymfeld strzałem z 10 metrów.
Fotorelacja z ostatniej kolejki open GLHPN
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z OSTATNIEJ KOLEJKI OPEN
GOLENIOWSKIEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Fotorelacja z zakończenia lig młodzieżowych GLHPN 2014
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z ZAKOŃCZENIA LIG MŁODZIEŻOWYCH
GOLENIOWSKIEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Piotr Rast trenerem Iny
Z dniem 22 grudnia 2014 roku trenerem pierwszej drużyny Ina Goleniów został Pan Piotr Rast. Wszyscy życzymy trenerowi sukcesów w pracy z naszymi ligowcami oraz młodzieżą. Jednocześnie informujemy, że Ina Goleniów wznawia treningi dnia 7 stycznia 2015 roku o godzinie 18.00 na Euroboisku. Odbędzie się spotkanie drużyn z nowym trenerem oraz gra wewnętrzna. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sprawami naszego klubu oraz grą w MKS Ina na w/w spotkanie. Poniżej przedstawiamy plan gier kontrolnych pierwszego zespołu przed rundą wiosenną.
Zarząd zaprasza do współpracy
Zarząd klubu MKS INA zaprasza wszystkich chętnych do współpracy z klubem. Zostań członkiem naszego klubu i uczestnicz czynnie w tworzeniu strategii i rozwoju klubu. Wasze głosy na Walnych Zgromadzeniach decydują o dalszych losach klubu. Wystarczy wypełnić deklarację członkowską(dostępna w biurze klubu) i po akceptacji Zarządu oraz opłaceniu składki otrzymacie legitymację członka klubu. Legitymacja upoważnia do bezpłatnych wejściówek na mecze naszej IV ligowej drużyny. Przypominamy również, że członek klubu może być wybierany do władz naszego Stowarzyszenia. Zgłoszenia przyjmowane są do końca stycznia 2015 tzn. przed Walnym Zgromadzeniem Sprawozdawczym.
Fotorelacja z Turnieju Szkółek Piłkarskich
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z MIKOŁAJKOWEGO
TURNIEJU SZKÓŁEK PIŁKARSKICH

Fotorelacja z meczu PP
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z MECZU PUCHAROWEGO
BŁĘKIT PNIEWO - INA GOLENIÓW

Sponsorzy KlubuPartnerzy Klubu

Partner Strony

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Statystyki
stat