Oficjalna Strona MKS Ina Goleniów
Facebook Like

Facebook - Najnowsze newsy
Kolejny rozdział przygotowań Iny do rundy wiosennej
Goleniowska Ina ma za sobą kolejny pracowity okres w przerwie zimowej. Tym razem biało-zieloni rozegrali mecze kolejno z: Pogonią II Szczecin, Zalewem Stepnica i Piastem Chociwel. Goleniowianie wzięli także udział w III Memoriale Michała Ślęzaka w Maszewie. Ciekawie było zwłaszcza w spotkaniu z Piastem, które zakończyło się w rzadko spotykanych okolicznościach. Z kolei mecz z Pogonią II, który zapowiadał się najciekawiej, został „zabity” przez śnieg, który zalegał na boisku – śnieg, z którym nie poradził sobie zarządca obiektu. Poniżej przegląd ostatnich kilkunastu dni w wykonaniu Iny.
Fotorelacja z meczu kontrolnego
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z MECZU SPARINGOWEGO
INA GOLENIÓW - POGOŃ II SZCZECIN

Świetna druga połowa i drugie wysokie zwycięstwo
Ina Goleniów odprawiła z kwitkiem kolejnego przedstawiciela Wojewódzkiej Okręgówki. Po zwycięstwie 6:2 z Unią Dolice, tym razem biało-zieloni pokonali Zorzę Dobrzany 5:1. Bramki strzelali Sławomir Gałgan, Adam Jakubowski, Robert Śliwiński, Michał Jarząbek i Piotr Symonowicz. Pierwsza połowa była wyrównana. Oba zespoły stworzyły sobie po kilka sytuacji bramkowych, ostatecznie wykorzystując po jednej. Najpierw, w 9 minucie po stracie goleniowian w środku pola skuteczną kontrę przeprowadziła Zorza i wyszła na prowadzenie, które utrzymała przez pół godziny. Wtedy to, w 39 minucie, Mojsiewicz po szybkiej akcji przytomnie dograł do dobrze ustawionego Gałgana, a ten skutecznym strzałem doprowadził do remisu.