Oficjalna Strona MKS Ina Goleniów
Wspieramy Klub

Zarząd zaprasza do współpracy
Zarząd klubu MKS INA zaprasza wszystkich chętnych do współpracy z klubem. Zostań członkiem naszego klubu i uczestnicz czynnie w tworzeniu strategii i rozwoju klubu. Wasze głosy na Walnych Zgromadzeniach decydują o dalszych losach klubu. Wystarczy wypełnić deklarację członkowską(dostępna w biurze klubu) i po akceptacji Zarządu oraz opłaceniu składki otrzymacie legitymację członka klubu. Legitymacja upoważnia do bezpłatnych wejściówek na mecze naszej IV ligowej drużyny. Przypominamy również, że członek klubu może być wybierany do władz naszego Stowarzyszenia. Zgłoszenia przyjmowane są do końca stycznia 2015 tzn. przed Walnym Zgromadzeniem Sprawozdawczym.

Błękit pokonany, 1/8 Pucharu Polski dla biało-zielonych
Ina Goleniów na wiosnę zagra w 1/8 PP z Intermarche Regą Trzebiatów. Goleniowianie, choć po raz 4 z rzędu stracili 2 bramki, pokonali niżej notowany Błękit Pniewo 3:2 po bramach Komendy, Banachewicza i Mojsiewicza. W przypadku zwycięstwa z kolejnym pucharowym rywalem biało-zielonych czeka mecz ze zwycięzcą pary Rolpol Chlebowo (A klasa) - Energetyk Gryfino (IV liga). Co ciekawe, zespół z Gryfina znalazł się w następnej rundzie dzięki wyeliminowaniu Hanzy Goleniów, z którą zwyciężył po ciężkim boju 3:2.

Na koniec popis nieskuteczności i remis na własne życzenie
Ina Goleniów nie zdołała pokonać na własnym stadionie w ostatniej jesiennej kolejce zamykającą tabelę Stal Szczecin. Mecz zakończył się remisem 2:2, choć Ina do przerwy prowadziła 2:0 i wydawało się, że wszystkie atuty są po jej stronie. Warto podkreślić również, że był to mecz jednych z najmłodszych drużyn w tej lidze. Pierwsza część spotkania to dominacja biało-zielonych. Już w 10 minucie Ina powinna wyjść na prowadzenie. Po akcji lewą stroną i dośrodkowaniu Jarząbka z 8 metrów prosto w bramkarza uderzył Jakubowski. Minutę później dwójkową akcję Mituły z Banachewiczem groźnym strzałem zakończył ten drugi, ale Tokarewicz był na posterunku.