Oficjalna Strona MKS Ina Goleniów
Wspieramy Klub

Energetykowi odcięło prąd. Ina lepsza w Gryfinie
Energetyk Gryfino przegrał na własnym stadionie z Iną Goleniów 2:4, choć do przerwy prowadził 2:0 po bramkach Aleksandrowicza i Kutasiewicza. Później jednak gospodarze nie istnieli, a Ina punktowała. Bramki dla gości zdobywali - Wiśniewski dwie, Mojsiewicz oraz wracający po kontuzji Jakubowski. Początek spotkania należał do Energetyka. Już w 6 minucie groźnie zrobiło się pod bramką Iny, jednak zamykający akcję zawodnik gospodarzy z 10 metrów pomylił się nieznacznie. Po kwadransie Energetyk wyszedł na prowadzenie. Wrzutkę z rzutu rożnego zamknął Aleksandrowicz, a piłka, po rykoszecie, wpadła do bramki. 3 minuty później było już 2:0. Kolejny rzut rożny, obrońcy za krótko wybili piłkę na 20 metr, wprost do Kutasiewicza, który pięknym strzałem z powietrza nie dał szans Krawczykowi.

W pogoni za czołówką ligi
W sobotę o godzinie 16.00 w Gryfinie miejscowy Energetyk podejmie Inę Goleniów. Gospodarze po kiepskim początku sezonu, w dwóch ostatnich meczach zapunktowali - kolejno: pokonując u siebie Hutnika Szczecin 3:0 i dość nieoczekiwanie remisując 2:2 na boisku faworyzowanego Gryfa Kamień Pomorski. Ina z kolei pokonała w poprzedniej kolejce innego kandydata do najwyższych miejsc w tym sezonie - Vinetę Wolin 2:1. Gospodarze zapowiadają, że początek sezonu był tylko wypadkiem przy pracy i teraz rozpocznie się ich pościg za ligową czołówką. Ina z kolei, w przypadku wygranej, może umocnić się w górnej części tabeli i złapać kontakt z pierwszą czwórką.
PP: Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 1:5
MECZ PUCHARU POLSKI ZZPN
III Runda - 2014/15

BŁĘKITNI II STARGARD

1 : 5

BRAMKI: Daniel Mojsiewicz 2, Maciej Żabicki, Krystian Krzak, Tomasz Trosko.
Emocje do końca - Ina ogrywa Vinetę
W sobotnie popołudnie, Ina Goleniów pokonała na własnym stadionie Vinetę Wolin 2:1 (1:0). Obie bramki dla gospodarzy zdobył Michał Jarząbek, dla gości zaś trafił Przemysław Tomków. Przed sobotnim spotkaniem faworytem na papierze wydawała się być drużyna gości. Początek meczu szybko zweryfikował przedmeczowe założenia. To Ina ruszyła do ataków i już w 5 minucie objęła prowadzenie. Najpierw z rzutu wolnego uderzał Wiśniewski, a piłka trafiła pod nogi Gałgana, lecz jego strzał z bliskiej odległości został w ostatniej chwili zablokowany. Po rzucie rożnym szczęścia gościom już zabrakło. Wiśniewski wyłożył piłkę na 20 metr do Jarząbka, a ten uderzył kapitalnie w samo okienko bramki Vinety, powtarzając swój wyczyn z zeszłego sezonu, w którym również zdobył gola w meczu z Vinetą. Jak się później okazało, nie było to jego ostatnie słowo.
4 LIGA: Ina Goleniów - Vineta Wolin 2:1
VI. Kolejka Spotkań - 2014/15

VINETA WOLIN

2 : 1

BRAMKI: Michał Jarząbek 2 - Przemysław Tomków.
Vineta zagości w Goleniowie
W sobotę, 19.09 o godzinie 17 w Goleniowie odbędzie się spotkanie 6. kolejki zachodnio-pomorskiej IV ligi pomiędzy Iną Goleniów a Vinetą Wolin. Przed spotkaniem faworytem wydaje się być drużyna gości, która walczy o najwyższe cele w tym sezonie i na chwilę obecną, zajmuje zdecydowanie wyższe miejsce w tabeli niż jej rywal. Ina z kolei w tym sezonie na własnym stadionie nie przegrała. Remis z Osadnikiem (2:2) i wygrana z Sarmatą (3:0) pokazują, że Ina potrafi punktować.