Zdjęcia z meczu
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z MECZU LIGOWEGO
INA GOLENIÓW - STAL SZCZECIN

Na koniec popis nieskuteczności i remis na własne życzenie
Ina Goleniów nie zdołała pokonać na własnym stadionie w ostatniej jesiennej kolejce zamykającą tabelę Stal Szczecin. Mecz zakończył się remisem 2:2, choć Ina do przerwy prowadziła 2:0 i wydawało się, że wszystkie atuty są po jej stronie. Warto podkreślić również, że był to mecz jednych z najmłodszych drużyn w tej lidze. Pierwsza część spotkania to dominacja biało-zielonych. Już w 10 minucie Ina powinna wyjść na prowadzenie. Po akcji lewą stroną i dośrodkowaniu Jarząbka z 8 metrów prosto w bramkarza uderzył Jakubowski. Minutę później dwójkową akcję Mituły z Banachewiczem groźnym strzałem zakończył ten drugi, ale Tokarewicz był na posterunku.

Ze Stalą na zakończenie jesieni
Ina Goleniów w sobotę 22 listopada o godzinie 13.00 rozegra ostatni ligowy mecz tej rundy. Przed własną publicznością podejmie ostatnią w tabeli Stal Szczecin. Dotychczasowa postawa rywala biało-zielonych jest sporą niespodzianką - niewielu spodziewało się, że pod koniec rundy zespół ten będzie tak nisko w tabeli. Tym bardziej, że szczecinianie przegrali 6 meczów, czyli mniej niż sześć innych zespołów, a tyle samo, co Hutnik Szczecin, który okupuje pozycję w pierwszej połówce tabeli. W ilości remisów na obecną chwilę Stal jest za to rekordzistką - zremisowała siedmiokrotnie (połowa rozegranych spotkań) i to w tym należy upatrywać powodu bycia czerwoną latarnią.
Świt ogrywa Inę i zostaje mistrzem jesieni
Świt Skolwin pokonał na własnym stadionie Inę Goleniów 2:0 po bramkach Milkowskiego i Jankowiaka, czym zapewnił sobie tytuł mistrza jesieni w IV lidze. Przed kolejką szansę na wyprzedzenie Świtu miał jeszcze Dąb Dębno, jednak po zwycięstwie drużyny z północy Szczecina, stracił tę szansę i rundę zakończy z 2- lub 5-punktową stratą do lidera rozgrywek. Sobotnie spotkanie pomiędzy Świtem i Iną nie należało do najpiękniejszych widowisk. Oba zespoły zagrały już w tej rundzie mecze zdecydowanie lepsze. Pierwsza połowa to optyczna przewaga gospodarzy. Ina ograniczała się do przerywania ataków Świtu, zaś sposobem na zagrożenie bramce strzeżonej przez Dąbrowskiego były prostopadłe piłki ze środka pola w kierunku wysuniętego Wiśniewskiego. Te z kolei zazwyczaj przecinali obrońcy gospodarzy - brylował w tym Wrzeszcz, który kilka razy interweniował nawet... przewrotkami.
4 LIGA: Świt Skolwin - Ina Goleniów 2:0
XIV. Kolejka Spotkań - 2014/15

ŚWIT SKOLWIN

2 : 0
Ograć lidera. Ina jedzie do Skolwina
Ina Goleniów będzie ostatnim rywalem Świtu Skolwin w rundzie jesiennej. Przypomnijmy, że Świt rozegrał awansem mecz z Arkonią Szczecin, który pierwotnie miał zostać rozegrany w przyszłym tygodniu. Drużyna ze Skolwina jest aktualnym liderem IV ligi i tylko Dąb Dębno ma jeszcze szansę odebrać jej tytuł mistrza jesieni. Będzie to możliwe tylko wtedy, gdy goleniowianie pokonają swojego najbliższego rywala.